fbpx
Neváhajte a kontaktujte nás

 

*Odoslaním tohto formulára, ako dotknutá osoba udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných a kontaktných údajov, v rozsahu tohto formulára, za účelom evidencie v systéme, zasielania newsletterov a kontaktovania zo strany Cvičisko

Výživa

Naše zdravie a výkonnosť nášho tela je vo veľkej miere ovplyvnená stravou, ktorú každý deň jeme. Všetci sa chceme cítiť príjemne, chceme byť plní energie, mať ideálnu váhu. Vďaka internetu máme množstvo informácií, diét, rád, či tipov na vyformovanie postavy, ako má človek vedieť, ktorá informácia je správna a ktorý výživový smer je pre neho ten najlepší? Väčšina z nás sa zhodne na tom, čo je nezdravé a čo by sme mali v strave minimalizovať. Ale byť zdravý a plný energie nie je o vylúčení nezdravých potravín, ale o zaradení tých správnych, ktoré nám to funkčné telo pomôžu dosiahnuť.

Výživa tiež nie je len o počítaní kalórii. Ten istý počet kalórii môže byť prínosom, avšak ak tie isté kalórie naplníme cukríkmi, tavenými syrmi či margarínom, matematika tu fungovať nebude a človek dosiahne únavu, priberanie na hmotnosti či rôzne ochorenia.

Navyše zdravá a správna výživa je tou najlepšou prevenciou pred civilizačnými ochoreniami akými sú cukrovka, vysoký krvný tlak či cholesterol.

Zdrava vyziva cvicisko (2)

Výživové poradenstvo je významne prospešné pre športovcov, keď pomocou stravy vieme zvýšiť výkon, silu, vytrvalosť či koncentráciu a urýchliť regeneráciu. Takmer každý zahraničný vrcholový športovec má svojho výživového špecialistu a tento trend prichádza aj na Slovensko.

Naším cieľom je naučiť Vás, čo je pre Vás najprospejšie jesť, zohľadniť Vaše chute či časový harmonogram. Výživový špecialista neprikazuje a nezakazuje, výživový špecialista ukáže cestu a motivuje Vás, aby ste touto cestou kráčali s úsmevom.

Nekonečné množstvo rôznych obmien jedálničkov

Zameranie na predovšetkým chutné alternatívy

Tak neváhajte a ozvite sa nám.

Email: info@cvicisko.com

 

Telefón: 0918 437 132

 

Adresa:
Cvičisko 1, Prievozská 1978/6, 821 09 Bratislava
Cvičisko 2, Stromová 54, 831 01 Bratislava