fbpx
Neváhajte a kontaktujte nás

 

*Odoslaním tohto formulára, ako dotknutá osoba udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných a kontaktných údajov, v rozsahu tohto formulára, za účelom evidencie v systéme, zasielania newsletterov a kontaktovania zo strany Cvičisko

TRX tréning

Posuňte cvičenie s vlastnou váhou na vyšší level. Vyskúšajte TRX cvičenie, ktoré je nie len zábavné, ale aj veľmi efektívne. Vaše telo rýchlo spevnie a svaly zosilnejú. TRX pomáha naraz rozvíjať silu a aj stabilitu telesného stredu. Toto cvičenie je vhodné pre ľudí každého veku a v akejkoľvek fyzickej kondícii. Je rovnako perfektné pre športovcov, ako aj pre seniorov.

A kde sa TRX vzalo? TRX systém (Total-Body Resistance eXcercise) vyvinul Randy Hetrick, bývalý vojak elitnej americkej jednotky U.S. Navy SEAL, ktorý dlho hľadal náhradu za obyčajné kliky. Nakoniec prišiel s niečím jednoduchým a zároveň revolučným.

Prvý prototyp pomôcky na TRX tréning vyrobil z ju-jitsu opasku a popruhov z padáku. Po opustení armády a vyštudovaní univerzity v roku 2004 sa mu podarilo získať investorov pre svoj nápad, a vďaka kontaktom na univerzite a v armáde začal úspešne TRX systém predávať. Odvtedy si získal obrovské množstvo nadšencov z radov športovcov, atlétov, celebrít či obyčajných ľudí. Pridajte sa k nim aj vy!

naraz rozvíja silu aj stabilitu telesného stredu

vhodné pre ľudí každého veku a v akejkoľvek fyzickej kondícii

zábavné a veľmi efektívne budovanie sily a kondície

Tak neváhajte a ozvite sa nám.

Email: info@cvicisko.com

 

Telefón: 0918 437 132

 

Adresa:
Cvičisko 1, Prievozská 1978/6, 821 09 Bratislava
Cvičisko 2, Stromová 54, 831 01 Bratislava