fbpx
Neváhajte a kontaktujte nás

 

*Odoslaním tohto formulára, ako dotknutá osoba udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných a kontaktných údajov, v rozsahu tohto formulára, za účelom evidencie v systéme, zasielania newsletterov a kontaktovania zo strany Cvičisko

Thajský box

Osobny trener

Thajský box už dávno nie je doménou pouličných bitkárov. Stal sa obľúbeným športom celebrít, hercov aj biznismenov. Jeho čaro spočíva v dvoch slovách: sila a sebavedomie.Tréning netrvá dlhšie ako hodinu, no jeho intenzita prináša prekvapivé výsledky. Vaše telo zosilnie a vy konečne získate vysnívané krivky. Aj vďaka tomu vaše sebavedomie porastie do závratných výšok.

Počas cvičenia budete zapájať celé telo, najmä ramená, prsia, chrbát, brucho a zadok. Vysoké tempo zaručuje vysokoefektívne spaľovanie tukov a posilnenie kardiovaskulárneho systému. Vytvarujete si telo, získate nečakanú silu a vytrvalosť.

Vďačné vám však bude nie len vaše telo, ale aj vaša psychika. Okamžite odbúrate nahromadený stres a množstvo vyplavených endorfínov vám zlepší náladu tak, že práve ona sa stane vašou najsilnejšou zbraňou v každom medziľudskom konflikte. Ruka v ruke s krásnym a silným telom porastie aj vaše sebavedomie. A vy sa nestihnete čudovať, koľko obdivu vám cvičenie thajského boxu prinesie u vašich priateľov aj známych.

Čo obsahuje tréning thajského boxu na Cvičisku?

  • Osvojenie si techník využívaných v thajskom boxe a K1
  • Rozvoj všeobecnej či špeciálnej kondície a pohybových a koordinačných schopností tela
  • Zdokonaľovanie inštinktívneho myslenia a pamäti pri lapovaní s trénerom
  • Nadobudnutie sebavedomia a učenie sebaobrany
  • Tvarovanie postavy, odbúravanie stresu, neoceniteľný prospech pre srdcovo-cievny systém

Aby bol tréning komplexnejší, zaraďujeme do neho aj prvky funkčného tréningu a vzpierania, ktoré rozvíjajú špeciálnu silu a schopnosti podporujúce výkon v thajskom boxe. Ak mate záujem len o spestrenie či oživenie klasického silového alebo funkčného tréningu, Naši tréneri vám pripravia tréning obohatený o prvky tohto športu. Tým vás vyvedú zo stereotypu obyčajných cvikov a dodajú ešte väčšiu chuť do cvičenia. Vy potom môžete ďalej pokračovať v dosahovaní vašich fitness cieľoch , len trochu inak a zaujímavejšie.

Lapovanie s Mirkom
Lapovanie s Mirkom

„Prajem pekný deň . Moje meno je Miroslav Tavel a budem vašim trénerom thajského boxu. Venujem sa mu 6 rokov, z toho 3 roky sa aktívne zúčastňujem súťaží na národnej i medzinárodnej úrovni . Medzi moje najväčšie úspechy patrí titul Vicemajstra Euroligy muay-thai 2013, 3. miesto na majstrovstvách ČR 2013 a Víťazstvo v pyramíde K1 GP 2014“.

Tak neváhajte a ozvite sa nám.

Email: info@cvicisko.com

 

Telefón: 0918 437 132

 

Adresa:
Cvičisko 1, Prievozská 1978/6, 821 09 Bratislava
Cvičisko 2, Stromová 54, 831 01 Bratislava