fbpx
Neváhajte a kontaktujte nás

 

*Odoslaním tohto formulára, ako dotknutá osoba udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných a kontaktných údajov, v rozsahu tohto formulára, za účelom evidencie v systéme, zasielania newsletterov a kontaktovania zo strany Cvičisko

Športové akadémie

Ak je šport váš denný chlebíček, určite často myslíte na to, ako si udržať výkonnosť čo najdlhšie. Športy ako futbal, hokej, basketbal či golf prinášajú záťaž na konkrétne telesné partie a s tým súvisiace zranenia.

Ako športovec určite na vlastnej koži zažívate čo je to preťaženie kolien, ramien, členkov či chrbtice. Navyše, jednostranná záťaž jedného typu svalstva a vybranej časti pohybového aparátu môže viesť k svalovej disbalancii. Preto kto zanedbáva funkčný tréning, koleduje si o zdravotné problémy.

Náš podporný tréning je určený pre všetkých profesionálnych aj amatérskych športovcov, ktorí dbajú a svoje zdravie a túžia po najlepších výkonoch. Cviky zapájajú širokú škálu svalov a vychádzajú z bežného života.

Pomôžeme vám s budovaním vašej sily, vytrvalosti, rýchlosti aj koordinácie. Výsledky na seba nenechajú dlho čakať a vy sa tak budete môcť tešiť z pevných šliach, zdravých kĺbov a vyváženého svalového aparátu. Vďaka tomu vám nič nebude brániť v dosahovaní špičkových športových výsledkov.

Špecializované tréningy pre všetky druhy športov

Profesionálne rady na zlepšenie konkrétnych partií

3+ rokov skúseností s prácou so športovcami na vrcholovej úrovni

Tak neváhajte a ozvite sa nám.

Email: info@cvicisko.com

 

Telefón: 0918 437 132

Adresa:
Cvičisko 1, Prievozská 1978/6, 821 09 Bratislava
Cvičisko 2, Stromová 54, 831 01 Bratislava