fbpx
Neváhajte a kontaktujte nás

 

*Odoslaním tohto formulára, ako dotknutá osoba udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných a kontaktných údajov, v rozsahu tohto formulára, za účelom evidencie v systéme, zasielania newsletterov a kontaktovania zo strany Cvičisko

Silový tréning

cvicisko bratislava posilnovna

Sila človeka je definovaná ako pohybová schopnosť prekonávať, brzdiť  alebo udržiavať vonkajší odpor pomocou svalového úsilia.

Každý deň je naše telo vystavované prekážkam, pri ktorých zapájame svoju silu. Či už je to chodenie po schodoch, nosenie nákupov, alebo aj také otváranie kompótov.

Čím viac sily máte, tým je pre vás zdolávanie bežných prekážok väčšou hračkou. Viac sily rovná sa väčšie sebavedomie a väčšia sebadôvera. Vďaka pravidelným tréningom a sebadisciplíne si rýchlo zvyknete na to, že beriete život do vlastných rúk.

Individualny trening Cvicisko osobny trener

Navonok sa môžu silové tréningy prejaviť v zväčšení objemu vášho svalstva. To závisí od vášho cieľa. Vaším cieľom nemusí byť stať sa kulturistom, no vypracovné svalstvo vám určite pristane. Viac svalovej hmoty prináša zvýšený bazálny metabolizmus, vďaka čomu budete spaľovať tuky ako nikdy pred tým. Platí jednoduchá rovnica: čím viac svalov naberiete, tým viac energie pri pohybe spálite. A najlepšie na tom je, že po hodinovom tréningu bude vaše telo spalovať tuky vo zvýšenej miere ešte ďalšie dva dni. Ani sa nenazdáte a budete mať postavu vašich snov.

pomáha udržiavať hmotnosť vďaka zvyšovaniu bazálneho metabolizmu

podporuje rast svalovej hmoty, spevňuje kĺby, šľachy a kosti

je perfektnou prevenciou civlizačných chorôb (cukrovka, infarkt, rakovina)

Tak neváhajte a ozvite sa nám.

Email: info@cvicisko.com

 

Telefón: 0918 437 132

 

Adresa:
Cvičisko 1, Prievozská 1978/6, 821 09 Bratislava
Cvičisko 2, Stromová 54, 831 01 Bratislava