fbpx
Neváhajte a kontaktujte nás

 

*Odoslaním tohto formulára, ako dotknutá osoba udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných a kontaktných údajov, v rozsahu tohto formulára, za účelom evidencie v systéme, zasielania newsletterov a kontaktovania zo strany Cvičisko

Regenerácia kolena

Regenerácia je hneď po operácii (ak bola nutná) druhým najdôležitejším pilierom pri návrate do bežného fungovania po zranení kolena. S regeneráciou je potrebné začať čo najskôr, no mnohokrát sa stane, že je z rôznych príčin zanedbaná.

U nás môžete prejsť kompletnou regeneráciou alebo si nemocničnú regeneráciu doplniť o naše cvičenia. Naučíme vás všetky potrebné cviky od tých najjednoduchších pohybov cez cvičenie stability až po cviky, ktoré  vás vrátia do hry.

Ako dlho potrvá návrat k športu je veľmi individuálne. Záleží od rôznych faktorov, od charakteru zranenia po vašu motiváciu. Regenerácia však pri tom zohráva kľúčovú rolu. Čím poctivejšie budete cvičiť, tým mate väčšiu šancu, že sa vám koleno podarí vrátiť do stavu, v akom ho budete môcť plnohodnotne využívať. My vám v tom pomôžeme čo najviac.

kompletná regenerácia kolena po zranení

individuálne cvičenie prispôsobené konkrétnemu zraneniu a ťažkostiam

naučíte sa množstvo cvikov na doma

Tak neváhajte a ozvite sa nám.

Email: info@cvicisko.com

 

Telefón: 0918 437 132

 

Adresa:
Cvičisko 1, Prievozská 1978/6, 821 09 Bratislava
Cvičisko 2, Stromová 54, 831 01 Bratislava