fbpx
Neváhajte a kontaktujte nás

 

*Odoslaním tohto formulára, ako dotknutá osoba udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných a kontaktných údajov, v rozsahu tohto formulára, za účelom evidencie v systéme, zasielania newsletterov a kontaktovania zo strany Cvičisko

Kettlebell

cvicisko bratislava posilnovna

V jednoduchosti je krása. Cvičenie s týmto náradím zažíva svoj veľký “boom” už od roku 2002, kedy ho na západnom svete spopularizoval Rus menom Pavel Tsatsouline. A práve z Ruska pochádza toto účinné, a pritom veľmi jednoduché náradie.

Dnes je veľmi obľúbené medzi športovcami, bojovníkmi, celebritami aj obyčajnými ľudmi dbajúcimi o svoju fyzickú zdatnosť. Nájdete ho v amerických luxusných posilňovniach aj v ruskej armáde.

cvicisko bratislava posilnovna

Cvičenie s kettelbellom enormne zvyšu silu nielen v partiách, ktorým sa daným cvikom venujete. Nič ako izolované partie tu totiž neexistuje. Efektivita cvikov pochádza zo špeciálenho tvaru náradia, ktoré umožňuje robiť dynamické cviky, ktoré bežné činky nedovoľujú.

Pravidelné cvičenie zvyšuje silu, rýchlosť aj výdrž, pretože v sebe kombinuje vytrvalostný tréning a posilňovanie celého tela. Nadbytočné tuky spálite jedna radosť. Navyše, dynamické pohyby pomáhajú spevniť šľachy a väzy, čo je základný predpoklad prevencie úrazov.

budovanie sily a vytrvalosti, krásne vyformovanie tela

pravidleným tréningom zosilnie svalovo-šlachový aparát

efektívne cvičenie celého tela

Tak neváhajte a ozvite sa nám.

Email: info@cvicisko.com

 

Telefón: 0918 437 132

 

Adresa:
Cvičisko 1, Prievozská 1978/6, 821 09 Bratislava
Cvičisko 2, Stromová 54, 831 01 Bratislava