fbpx
Neváhajte a kontaktujte nás

 

*Odoslaním tohto formulára, ako dotknutá osoba udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných a kontaktných údajov, v rozsahu tohto formulára, za účelom evidencie v systéme, zasielania newsletterov a kontaktovania zo strany Cvičisko

Funkčný tréning

Funkčný tréning má za úlohu obnoviť základné pohybové funkcie tela. Už ako malé deti sme vykonávali mnoho činností. Liezli sme, sedeli sme, čupeli sme v perfektnom hlbokom drepe, nerobilo nám problém uchopiť predmet a hodiť ho po niekom – skrátka skvelá príprava na tréning. Telo si tieto činnosti zautomatizovalo a vytvorilo si základné pohybové vzory a zreťazenia (to znamená v akom poradí sa svaly zapájajú). Potom sme začali chodiť do školy s taškou na jednom pleci, sedieť 5-6 hodín v škole, neskôr 8 v práci a máme na svete „chorobu“ zvanú moderný život. Je to „choroba“, ktorá sa týka už takmer každého z nás a najlepším liekom je práve Funkčný tréning pod dohľadom osobného trénera.

Len si sami odpovedzte na pár otázok:

Viete každé ráno vstať z postele bez bolesti? Bolieva Vás chrbát zo stáleho sedenia, neskôr krčná chrbtica a potom aj hlava? Robí Vám problém zísť po schodoch, alebo len trochu pobehnúť na autobus? Bohužiaľ, nie je to nič nezvyčajné… najmä u tých, ktorí nepraktizujú Funkčný tréning pravidelne.
V detstve tie najjednoduchšie a najplynulejšie pohyby dnes robíme robíme strnulo a kŕčovito, často sprevádzané bolesťou. To všetko vychádza zo svalových disbalancií, ktoré sme si celý život poctivo pestovali. Úlohou Funkčného tréningu teda nie je len odstraňovanie týchto porúch a obnova základných pohybových funkcii v správnom zreťazení, ale hlavne priprava tela na bežný život, dostať sa do formy, zlepšiť držanie tela a predovšetkým cítiť sa lepšie prostredníctvom pravidelného tréningu. To všetko dosiahnete pod dozorom našich skúsených osobných trénerov z tímu Cvičisko.

odstraňovanie svalových disbalancií

obnovenie základných pohybových funkcii

zlepšenie držania tela

celkový nárast sily

Tak neváhajte a ozvite sa nám.

Email: info@cvicisko.com

 

Telefón: 0918 437 132

Adresa:
Cvičisko 1, Prievozská 1978/6, 821 09 Bratislava
Cvičisko 2, Stromová 54, 831 01 Bratislava