fbpx
Neváhajte a kontaktujte nás

 

*Odoslaním tohto formulára, ako dotknutá osoba udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných a kontaktných údajov, v rozsahu tohto formulára, za účelom evidencie v systéme, zasielania newsletterov a kontaktovania zo strany Cvičisko

 

Fitness centrum

Cvičisko je fitness centrum, ktoré funguje už vyše dvoch rokov. Venujeme sa najmä oblasti Fitness, Kondičného tréningu, Zdravému životnému štýlu, Bojovým športom a Odstraňovaniu problémov s pohybovým aparátom.

V Bratislave nás reprezentujú :

  • 2 fitness centrá (Tomášiková 26, Stromová 54/A),
  • vyše 20 osobných trénerov, 4 špecialisti na problémy s pohybom, 1 masérka a bežecký tréner,
  • vysokošpecializované kurzy (workshopy), pod vedením kvalifikovaných odborníkov pre verejnosť či kohokoľvek, kto sa chce posunúť o level vyššie.

Fitness centrá sú špecifické konceptom výlučne individuálnych tréningov pod dohľadom osobných trénerov a službami, ktoré zaručujú maximálny komfort v tejto podobe:

Individuálneho prístupu a tréningového procesu na mieru,

Parkovacie miesta, uterák k tréningu, proteínový nápoj po tréningu v cene,

Šatňe vybavené telovou a vlasovou kozmetikou, fénmi a žehličkou na vlasy,

Rodinná a pohodová atmosféra, žiadne nepríjemné pohľady.

Cvičisko tak pre svojich klientov vytvára nielen pravidelne po sebe nasledujúce tréningy, ale hlavne miesto na odreagovanie, načerpanie energie, splnenie cieľov, a pre viacerých aj životný štýl.

Tak neváhajte a ozvite sa nám.

Email: info@cvicisko.com

 

Telefón 1: 0915 836 896

Telefón 2: 0907 639 496

 

Adresa:
Cvičisko 1, Tomášikova 26, 821 01, Bratislava
Cvičisko 2, Stromová 54, 831 01 Bratislava

*Odoslaním tohto formulára, ako dotknutá osoba udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných a kontaktných údajov, v rozsahu tohto formulára, za účelom evidencie v systéme, zasielania newsletterov a kontaktovania zo strany Cvičisko