fbpx
Neváhajte a kontaktujte nás

 

*Odoslaním tohto formulára, ako dotknutá osoba udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných a kontaktných údajov, v rozsahu tohto formulára, za účelom evidencie v systéme, zasielania newsletterov a kontaktovania zo strany Cvičisko

Behanie

Milujete behanie alebo by ste s ním radi začali? U nás vás prevedieme kompletnou prípravou, od bežeckej abecedy po ovládnutie frekvenčných pásiem.

Trénig spočíva v spoločnom behaní s trénerom a v neúnavnom motivovaní. Zostavíme vám bežecký tréning na mieru a pravidelne s trénerom budete preberať vaše pokroky či prípadné nezdary

O samotnom behu hádam ani netreba nič písať. Všetky jeho výhody pre naše zdravie a kondíciu nájdete rozpísané v každom časopise alebo na nepreberných množstvách internetových stránok.

Pripomenieme len jeho skvelé účinky na psychiku. Behaním sa vo zvýšenej miere vylučuje serotonín a endorfíny, ktoré mimoriadne zlepšujú náladu a odbúravajú stres. Behanie je tiež výborný spôsob meditácie, kedy vypnete svoju myseľ, oprostíte sa od problémov všedných dní a sústredite sa len na samotný beh.

Pri dlhodobejšom behaní sa zvýši váš celkový pocit životnej spokojnosti. Vďaka behaniu budete pripravený lepšie prekonávať rôzne životné prekážky a do nových projektov sa pustíte oveľa odhodlanejšie.

behanie s trénerom aj bez

naučíte sa všetko o behu, a hlavne pravidelne behať

upokojenie myslie a zvýšenie životnej spokojnosti

Tak neváhajte a ozvite sa nám.

Email: info@cvicisko.com

 

Telefón: 0918 437 132

 

Adresa:
Cvičisko 1, Prievozská 1978/6, 821 09 Bratislava
Cvičisko 2, Stromová 54, 831 01 Bratislava