fbpx
Neváhajte a kontaktujte nás

 

*Odoslaním tohto formulára, ako dotknutá osoba udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných a kontaktných údajov, v rozsahu tohto formulára, za účelom evidencie v systéme, zasielania newsletterov a kontaktovania zo strany Cvičisko

Spoznajte náš profesionálny team

Každú minútu vášho cvičenia sa vám bude náš tréner venovať, aby z vás dostal to najlepšie. Ani sa nenazdáte a tréning po tréningu budete získavať kondíciu, postavu aj sebavedomie, po akom túžite. Navyše, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie, máte u nás all inclusive servis. Čisté uteráky, chutná káva či parkovanie zdarma budú pre vás samozrejmosťou.

Tak neváhajte a navštívte nás.

Objavte miesto, kde získate priestor na naplnenie vašich snov. Fitness centrum Cvičisko v sebe kombinuje cvičenie s trénerom a priestor na precvičovanie celého vášho tela.

Zoznámte sa s nami

Katarína Gerhátová

Individualny trening Cvicisko osobny trener

Ahojte športovci! So športom som začala už ako malá prváčka, keď som sa postavila na gymnastickú kladinu a počas 4 rokov, spolu s ostatnými náradiami, sme vytvorili nerozlučný tím. Po čase som však chcela vyskúšať kolektívny šport, a tak nastal čas presedlať na basketbal, ktorému sa venujem už vyše 10 rokov. Ako hráčka mám na konte popredné umiestnenia na zahraničných turnajoch, štarty v najvyššej slovenskej ženskej súťaži. Ako hlava kondičnej prípravy mám za sebou prvé trénerské úspechy so svojimi basketbalovými zverencami. Po úspešnom dokončení štúdia na FTVŠ UK som sa rozhodla v štúdiu pokračovať, a to v smere, ktorý mi je najviac blízky. Jasnou voľbou bol pre mňa Inštitút fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie. V rámci Cvičiska je mojou hlavnou úlohou pomoc pri výbere vhodných cvičení a vedenie tréningov v prípade pohybového problému, či rehabilitácie po operáciách. Venujem sa ale aj funkčným tréningom. Vzhľadom na fakt, že sme s Monikou a Katkou v menšine, je mojou úlohou aj starať sa o našich chlapcov.

Monika Weigertová

Individualny trening Cvicisko trener

Som Monika a so športom som začala keď som mala 12 rokov. Keďže celkovo milujem športovanie, ťažko sa mi vyberal iba jeden. Začala som preto skúšať. Volejbal, hádzaná, ping-pong, neskôr karate. Preteky som absolvovala v motocrosse aj v snowboardingu. Keď prišla na rad stredná škola, športové gymnázium bola jasná voľba. Tam som sa prvýkrát stretla s atletikou a 7-boj žien sa stal mojou srdcovkou. V 17tich rokoch som sa zúčastnila majstrovstiev sveta v atletike v disciplínach 100m a 100m cez prekážky. Niekoľkokrát sa mi podarilo dosiahnuť titul majsterky Slovenska v 7-boji a individuálnych disciplínach. Neskôr som sa zúčastnila Európskeho olympískeho festivalu vo Fínsku. Medzi svoje najväčšie úspechy radím účasť na halových majstrovstvách Európy žien. Po štúdiu na športovom gymnáziu bola opäť jasná voľba vysokej školy – Fakulta telesnej výchovy a športu v Bratislave. Popri štúdiu som sa pravidelne zúčastňovala letných univerziád Slovenskej republiky, kde sa mi v roku 2016 podarilo obsadiť prvé miesto v hode diskom. Viem, že jedinou cestou ako napredovať je vzdelávať sa v obore, ktorý Vás napĺňa. Preto som sa pokúsila o štipendium, čo sa mi aj trikrát počas štúdia podarilo dosiahnuť. Okrem štúdia som rok a pol viedla atletickú prípravu pre deti. Ak budete mať záujem pracovať na sebe, rada vám s tým pomôžem.

Benjamin Ban

Individualny trening Cvicisko osobny trener

Volám sa Benjamin „Bendji“ Ban a lásku k športu som si pestoval už od útleho veku. Nikdy som však nevydržal pri jednom športe, a úprimne, ani som nechcel. Vždy bolo mojim cieľom mať čo najširšie spektrum skúseností z rôznych oblastí športu. Chcel som byť všestranný. Po vyskúšaní basketbalu, futbalu, či hokeja som presedlal na klasické cvičenie v posilňovni. Tu začalo moje naberanie skúseností z oblasti fitness. Za veľmi krátku dobu som vyskúšal rôzne outdoorové cvičenia, na preliezkach alebo s kettlebelom (čo je úžasná vec). Neskôr som sa venoval thajskému boxu a cvičeniam, ktoré podporujú výkon v tomto športe. Postupom času som sa učil rôzne ďalšie spôsoby cvičenia –  vzpieranie, funkčný tréning, SM systém. Mojim cieľom, ako aj celkovou filozofiou nášho Cvičiska je – naučiť Vás ovládať svoje telo po každej stránke.

Lukáš Vachuna

Individualny trening Cvicisko osobny trener

Ahojte všetci,
moje meno je Lukaš Vachuna. Tak ako moji parťáci na Cvičisku, som športovým nadšencom odmalička aj ja. Dlhšiu dobu som sa hľadal a skúšal rôzne pohybové aktivity, až som narazil na Thajský box a cvičenia s ním spojené. Už niekoľko rokov sa venujem tomuto športu. Zdokonaľujem sa tiež v klasickom boxe, či špecializovanom cvičení pre boxerov a thaiboxerov. Na Thajskom boxe ma baví hlavne to, že pri ňom človek používa aktívne celé telo, čím sa ho naučí ovládať. Akoby náš Frčo povedal: „Slabé telo rozkazuje, silné poslúcha!“. Nie je to len o bezhlavom mlátení sa, je to aj životná filozofia. U nás na Cvičisku sa venujem hlavne tréningom Thajského boxu a kruhovým tréningom so zameraním na rozvoj kondičných schopností v Thajskom, či klasickom boxe. Som presvedčený o tom, že každý človek by mal vidieť čo všetko jeho telo dokáže pri pravidelnom tréningu. Predsa len, každý má zo seba lepší pocit, keď ovláda jedno z najtvrdších bojových umení na svete.

Jakub Chudý

Individualny trening Cvicisko osobny trener

Ahojte,
som Jakub, ukončil som magisterské štúdium na FTVŠ UK a pokračujem ďalej v doktorandskom štúdiu. Celý život sa venujem športu. Dvanásť rokov som venoval futbalu, milujem ho a momentálne sa venujem funkčnému tréningu, vzpieraniu a silovej gymnastike. Viem Vám zostaviť tréning na mieru podľa Vašich výsledkov.
Špecializujem sa na kondičné tréningy (vytrvalosť, sila, rýchlosť), ktoré zlepšujú kvalitu života, zväčšujú objem svalovej hmoty a znižujú hmotnosť.
Nie som fyzioterapeut, no vďaka mnohým kurzom a školeniam viem odstraňovať bežné dysbalancie spôsobené sedavým zamestnaním alebo jednostranným zaťažením.

Peter Patak

Individualny trening Cvicisko osobny trener

Ahojte, volám sa Peter Patak, podobne ako moji kolegovia som študoval na FTVŠ UK. Vždy ma to ťahalo viac k praxi a samoštúdium mi nerobilo problém, preto som sa po titule bakalár rozhodol ukončiť štúdium na vysokej škole. So vzdelávaním som však neprestal a spravil som si rôzne kurzy v oblasti fitness. K športu som mal vždy blízko, venoval som sa thajskému aj klasickému boxu. Po niekoľkých zraneniach som sa rozhodol, že thajský box budem brať výlučne ako prostriedok kondičnej prípravy. Mám tú česť, že tiež môžem pracovať ako kondičný tréner v skupine Ifju Szívek, kde sa venujem tanečníkom skupinovo, ale aj individuálne. Na Cvičisku sa venujem funkčným tréningom, kompenzačným, silovým cvičeniam, ale aj spomínanému thajskému boxu a klasickému boxu.

Martin Tavel

Individualny trening Cvicisko trener

Ahojte, volám sa Martin Tavel. Od malička sa venujem športu ako takému a vždy bol u mňa na prvom mieste. Od štyroch rokov hrávam ľadový hokej, hral som najvyššiu dorasteneckú aj juniorskú ligu za MHC Martin. Okrem toho sa venujem snowboardingu, futbalu a rekreačne tenisu. Navštevoval som základnú hokejovú školu v Martine a neskôr som nastúpil na bilingválne gymnázium v Žiline. Po ukončení strednej školy bola pre mňa jasná voľba Fakulta telesnej výchovy a športu UK v Bratislave. Keďže neoddeliteľnou súčasťou hokeja je silová a kondičná príprava, rozhodol som sa pre odbor kondičný tréner. Dúfam, že sa Vám bude u nás na Cvičisku páčiť a verím, že vykročíme tou správnou nohou za dosiahnutím Vašich cieľov.

Ronald Paradeiser

Individualny trening Cvicisko trener

Ahoj, moje meno je Rony a odmalička sa venujem bojovým športom. Prvým športom, s ktorým som začal už v útlom detstve, bolo karate. Toto smerovanie – svet bojových športov – sa mi zapáčil, a tak som sa dal na sebaobranu a thajský box. Bojový základ bol výborným odrazovým mostíkom pre šport, ktorý som si nakoniec vybral a pri ňom aj zostal – MMA (Mixed Martial Arts). MMA sa venujem profesionálne a mám za sebou už 15 zápasov. Budem veľmi rád, ak svoje skúsenosti budem môcť odovzdať aj Vám, u nás na Cvičisku.

Miroslav Tavel

Individualny trening Cvicisko osobny trener

Moje meno je Miroslav Tavel a takisto, ako moji kolegovia, sa odmalička pohybujem vo svete športu. Začal som pri hokeji a futbale, kde sa mi podarilo dosiahnuť aj pár úspechov. Keď som mal približne 17 rokov objavil som thajský box, venujem sa mu dodnes a tréningy tohto nádherného športu sú mojou špecialitou v rámci Cvičiska. Popri manažovaní nášho neskutočného Cvičiska sa taktiež venujem tréningom Range- u atď., kondičnej a koordinačnej príprave pre hokejistov, funkčnému tréningu a rehabilitáciám. Som absolventom FTVŠ UK v Bratislave so špecializáciou Kondičný tréner. Teším sa na spoluprácu s Vami!

Roman Frečka

Individualny trening Cvicisko trener

My name is Frčo and I believe in fitness. Svojho času som hrával futbal, keď som obliekal bielo-červené farby rakúskeho Munichreithu USV. Skúsil som tiež preraziť v thajskom boxe, ale moja kariéra sa skončila skôr, ako sa začala (nepríjemné zranenie). Nebolo to však niečo, čo by ma položilo, a tak som sa dal radšej na fitness. Som absolventom FTVŠ UK v Bratislave, špecializácia kondičný tréner. Cvičeniu ako takému sa venujem už od základnej školy, kde tvorilo súčasť futbalovej prípravy. Už vtedy som chcel vedieť, prečo robíme takéto cvičenia a prečo práve toľko opakovaní. Práve preto som si vybral štúdium na FTVŠke, kde som sa naučil využívať rôzne formy cvičenia – vzpieračské techniky, kompenzačné cvičenia – s cieľom dosiahnuť určitý výsledok. V skratke, vedieť presne čo robím a prečo to robím. V našom Cvičisku sa špecializujem na silové tréningy a samozrejme RANGE, ktorý sme na tento svet priviedli spolu s mojim kolegom a spoluzakladateľom Cvičiska, Mirkom. Venujem sa aj funkčnej diagnostike, no zastávam aj funkciu školiteľa v oblasti fitness a kondičného tréningu. S veľkou radosťou pomôžem každému z vás dosiahnuť svoj cieľ! Športu zdar priatelia, vidíme sa!

Jakub Bobrovský

Bobrovský sukromny trener

Ahojte športovci,
volám sa Jakub, na strednú školu som chodil na športové gymnázium v Banskej Bystrici, kde som sa venoval futbalu. Vysokú školu som si následne vybral bez zaváhania – Fakulta telesnej výchovy a športu UK v Bratislave. Dodnes som sa venoval viacerým športom, ako už spomínaný futbal, khalistenika, fitness a podobne. Momentálne mám 4.kvalifikačný stupeň kondičného trénerstva, certifikát TRX a compex core. Individuálnym tréningom sa venujem 5 rokov a za toto obdobie som pracoval s veľkým množstvom rekreačných a vrcholových športovcov. Veľmi rád Vám pomôžem s redukciou hmotnosti, zlepšovaním motorických funkcií, rozvojom sily, vytrvalosti, ale hlavne k tomu, aby ste sa lepšie cítili vo vlastnom tele.

Katarína Fabryová

Fabryová sukromny trener

Pekný deň prajem,
podobne ako mojich kolegov, aj mňa zaujímal vždy šport a športovanie ako také, no skôr z pohľadu človeka, ktorý má na starosti to, aby pohyb nebolel. Práve preto som si vybrala štúdium fyzioterapie, ktoré mám úspešne za sebou.
Mojou hlavnou úlohou na Cvičisku je to, aby ste boli zdraví, silní a plne pripravení na zvyšovanie svojho tréningového zaťaženia a progresu pri cvičení. V prípade akýchkoľvek problémov či bolestí som práve JA tou osobou, ktorá Vám pomôže naspäť k bezbolestnému pohybu!
Teším sa na Vás v našom Cvičisku!